0212 522 44 96

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen sözleşme şartlarını okuyunuz. Web sitemizi ziyaret etmeniz ve bu site aracılığı ile yapacağınız bütün işlemlerde ‘’Gizlilik Politikası’’nda yer alan şartları kabul etmiş sayılırsınız. Belirtmiş olduğumuz şartlara ve hükümlere bağlı olmak istemezseniz siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz.

www.monopoltur.com sitesinin tüm hakları HSL ORGANİZASYON SEYAHAT TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ ne aittir. Web sitemizde yayınlanan içerikler, yazılımlar, logolar, çerezler, resimler, diğer ticari markalarımız,  siteden alınabilecek her türlü bilgi farklı siteler de kullanılamaz. Kullanılması durumunda Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde gerekli hukuki işlemler yapılacaktır.

Monopol Tur herhangi bir sebep göstermeden bu kullanım koşullarını değiştirme, yenileme, hakkına sahiptir.

 Monopol Tur sitesinde kullanıcıların dolduracağı rezervasyon formlarını küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözler kullanmaları durumunda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir. Siteye ait olan rezervasyon formu sayfası kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve farklı amaçlarla kullanılamaz.

www.monopoltur.com sitesinde bulunan içerikler anlık değişkenlikler gösterebilir. Site içeriğindeki bilgi ve fiyatların anlık değişebileceği ve bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon da  sorumluluk HSL ORGANİZASYON SEYAHAT TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ ne yüklenemez.

www.monopoltur.com Sitesinin tüm hakları sahibi olan firma HSL ORGANİZASYON SEYAHAT TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ ne aittir.